Krzysztof Kołacz i Rafał Sobolewski.
Co tydzień mieszamy tematy lifestajlowe z biznesem i technologią. #BoCzemuNie?

Nowy odcinek w każdy piątek!

Apple Podcasts Spotify

#EXTRA 3 – Ja&On: Software House i Startup: Polska vs USA

Dziś odcinek wyjątkowy – solowa rozmowa Krzyśka z  Sylvią i Kubą – nietuzinkowym małżeństwem, które zdecydowało się na wyjazd do Doliny Krzemowej na stałe. Niepoprawni marzyciele, którym po prostu wszystko przyszło łatwo czy świadomi swego pasjonaci? W skrócie: Ja&On.pl.

W szczerej rozmowie m.in. rynku startupów i mitach z nim związanych, poruszamy także temat Doliny Krzemowej, przedsiębiorczości i różnic w biznesie sektora IT pomiędzy Polską a Stanami Zjednoczonymi. Bez owijania w bawełnę. #BoCzemuNie ?

KONKURS DLA SŁUCHACZY!

W odcinku szczegóły dotyczące konkursu, w którym do rozdania mamy trzy egzemplarze e-booka autorstwa Sylvii Gorajek – „Tajniki Ameryki” – jedynej, tak obszernej pozycji na polskim rynku, kierowanej do wszystkich, którzy planują zacząć przygodę w USA na poważnie.

Więcej informacji o książce znajdziecie tutaj.

Co zrobić, aby wygrać egzemplarz? Przesłuchaj odcinek, a się dowiesz!

POBIERZ ODCINEK

Linkownia:

 1. Blog Sylvii i Kuby: Ja&On.pl
 2. Podcast „Ja&On”
 3. Valley Talks Sylvii
 4. Król Startupów na Instagramie, czyli Kuby inwencja twórcza
 5. Instagram Sylvii
 6. Twitter Sylvii
 7. Startup Kuby „RAW Film”

Goście:

 1. Sylvia Gorajek
 2. Jakub Gorajek
 3. Ja&On.pl na Twitterze

Prowadzący:

Montaż:

Podcast „Bo czemu nie?”:

Jeśli masz do nas jakieś pytania, pisz śmiało na kontakt@boczemunie.pl i łap nas w mediach społecznościowych.

Nie przegap kolejnych odcinków:

Kolejny odcinek już w następną środę.

Twój głos jest dla nas cenny! Oceń nas w iTunes. Jak?

Dla Ciebie to zaledwie chwila, a dla nas Twoja opinia i liczba gwiazdek mają ogromne znaczenie. Dzięki nim nasz podcast ma szanse trafić do większej liczby osób.

Aby wystawić taką opinię:

 1. Uruchom aplikację „iTunes” na komputerze Apple lub aplikację „Podcasts” na iPhone lub iPadzie. Jeśli masz komputer z systemem Windows, pobierz odpowiednią wersję stąd.
 2. Zaloguj się (Jeśli nie posiadasz swojego AppleID to załóż je – to nic nie kosztuje.), następnie w sekcji „Sklep” wyszukaj podcast „Bo czemu nie?”.
 3. Wybierz odpowiednią liczbę gwiazdek, które chcesz nam przyznać oraz napisz (lub nie) kilka słów na temat naszego podcastu. Bo czemu nie?

Dzięki takim osobom, jak Ty możemy docierać do szerszej liczby słuchaczy
i być lepiej widoczni w katalogu iTunes.

Dobrego odbioru i dzięki za każdy, pozostawiony komentarz!

Znajdziesz nas także w:

 

“Stitcher"

“Stitcher" Overcast

Pocket Casts

 

PlayerFM oraz CastBox

Rafał Sobolewski

Jestem pasjonatem technologii i praktycznego oraz produktywnego jej wykorzystania w codziennym życiu. Na codzień realizuje swoje zamiłowania w „Nozbe”, jako Manager Produktu, gdzie wraz z zespołem propaguje nowoczesne metody GTD oraz pracy w modelu #NoOffice. Po godzinach zajmuję się fotografią mobilną #ShotOniPhone oraz nagrywam ten podcast.

Krzysztof Kołacz

Wprawiam tematy w ruch. Wierzę, że każda spotkana osoba nas zmienia. Łączę zamiłowanie do nowych technologii i języka, współtworząc iMagazine. Pasjonuje mnie rynek kawy Specialty, w której towarzystwie lubię słuchać historii innych. Ci rozpoznają mnie po mojej pasji do marki Apple. Biegam. Często z podcastami, których słucham od ponad dekady. #BoCzemuNie? Mimo, pomimo i wbrew. #DoMore!