Krzysztof Kołacz i goście.
Rozmowy o technologii, biznesie i sporcie. #BoCzemuNie?

Apple Podcasts Google Podcasts

[Gościnnie] MacGadka #163 – Fifty shades of space grey

Cześć i czołem! Tęskniliście? To dobrze, bo wracamy – co prawda jeszcze nie z naszym odcinkiem (Spokojnie, jest tuż za rogiem!) – ale gościnnie w podcaście „MacGadka„. Mamy dla Was ponad 4-godzinne słuchowisko.

O czym? Oczywiście o Apple. Z Michałem Masłowskim (@mmmaslov), Miłoszem Staszewskim z K7 (@sofcik) oraz Maćkiem Nowakowskim (@macnow) komentujemy ostatnią konferencję produktową Apple, która była tak bogata w produkty, że jeden odcinek MacGadki na jej temat nie wystarczył!

Jeśli jesteście ciekawi naszego zdania na temat nowego MacBooka Air, Maca mini i iPada Pro – to pozostaje uzbroić się w solidną ilość – dobrej (!) – kawy i włączyć odcinek. #BoCzemuNie ?

PS. Poniżej graficzne wyjaśnienie tytułu, który wymyślił Michał.

Big 88a18213 c200 4ca9 b57a 92f7e14cc847

Subskrybuj. Bo czemu nie?

 

“Stitcher" Overcast 

 

oraz w Stitcher, Pocket CastsPlayerFM i CastBox.

Krzysztof Kołacz

Wprawiam tematy w ruch. Wierzę, że każda spotkana osoba nas zmienia. Łączę zamiłowanie do technologii i języka, współtworząc iMagazine. Pasjonuje mnie rynek kawy z segmentu specialty, w której towarzystwie lubię słuchać historii innych. Ci rozpoznają mnie po mojej pasji do marki Apple. Biegam. Często z podcastami, których słucham od ponad dekady. #BoCzemuNie? Mimo, pomimo i wbrew. #DoMore!