Krzysztof Kołacz i goście.
Myśli, gdzie bądź zarejestrowane, o technologii, sporcie i nas samych. #BoCzemuNie?

Partner technologiczny: iDream Apple Premium Reseller oraz Apple Premium Service Provider.

Apple Podcasts Google Podcasts

PIERWSZY RAZ TUTAJ?

Zatem kłaniam się i zapraszam Cię do wysłuchania w pierwszej kolejności 2 odcinków:

MENU

🎙 Nagrywam. Bo czemu nie?
| 1-2 odc. na miesiąc (>60 minut)

Główny format, w którym chcę:

  • serwować Ci odcinki na konkretne tematy, które pomogą Ci być bardziej przydatnym dla innych oraz złapać inną perspektywę na technologię i narzędzia, wspomagające bardziej świadome życie.
  • rozmawiać z twórcami (głównie podcasterami i sportowcami), których historia w jakiś sposób ze mną rezonuje. Znaleźć odpowiedzi na pytania o to dlaczego tworzą, w jaki sposób, dla kogo, z wykorzystaniem jakich technologii i narzędzi, oraz jak ich to zmienia? 

Tak, abyśmy razem mogli się od siebie uczyć, bo wiem, że więcej wiedzy zdobyłem słuchając podcastów lub dzięki nim do niej dotarłem, niż przechodząc przez pełen system edukacji.

☕️ #Przefiltrowane
| co dwa tygodnie (25 min)

„Wartość mają jedynie myśli, które człowiek przechodził.”
– Nietzsche –

Wierzę, że ten format pomoże mi we wdrażaniu w życie filozofii JEDNEJ rzeczy. Mam nadzieję, że wspólnie zaczniemy lepiej odnajdywać się w otaczającym nas szumie bodźców, złodziei czasu i hałasu. Nagrywam to dla Ciebie na spacerze lub w fotelu, nierzadko z dobrą kawą, ponieważ jestem domowym baristą. Nazwa nawiązuje do filtrów wykorzystywanych do parzenia kawy w metodach alternatywach.

Zapraszam i Cię do krótkich odcinków, w ramach których podrzucę Ci:

Jeden, najważniejszy w mojej opinii, temat, kwestię, publikację lub wątpliwość z danego tygodnia, którą chciałbym się z Tobą podzielić.

Jeden odcinek podcastu, na który wpadłem w ostatnim tygodniu i uważam go za wartościowy.

Rabat i dostęp do jednego – specjalnie wybranego – ziarna z segmentu kaw specialty:

  • Po ciężkim roku 2020 chcę w ten sposób wspierać rynek kaw specialty, który jest mi bliski, a wiem, że spora część z Was jest tym zainteresowana. Skąd to wiem? 

Ponieważ razem z Andrzejem Wównianko, nagrywaliśmy dla Was serię podcastów o podstawach rynku kaw specialty. Znajdziecie ją pod adresem kawa.boczemunie.pl. Po 2 latach od publikacji nadal te odcinki zdobywają nowych słuchaczy, a Wy piszecie z zapytaniami o dobrą kawę. Zatem:

🍏 Co w zasadzie słychać?
| przełom miesięcy

Format dla tych, którzy z podcastem są od samego początku, czyli fanów Apple:

  • Miejsce, w którym mogą pojawić się solowe odcinki lub rozmowy z gośćmi, które dotyczą głównie Apple.
  • Spodziewajcie się ich w ostatni lub pierwszy poniedziałek miesiąca. Będzie to dłuższa forma. Dlaczego wtedy? Dzięki temu, po większości konferencji technologicznych, będę mógł też dać sobie czas na solidne zebranie wniosków do tego odcinka i oddzielenie emocji od faktów.

    Po treści typowo newsowe zapraszam codziennie na iMagazine.pl.

Ile trwa sezon?

Sezon będzie trwał od 3 do 5 miesięcy. Dzięki temu będę mógł skupić się na moim celach strategicznych, o których być może jeszcze kiedyś Ci opowiem, oraz zapewnić Ci jakość treści, które serwuję w ramach powyższych formatów.

Zatem – 2 sezony na rok:

  • Wiosna-lato (koniec lutego – do końca lipca)
  • Jesień-zima (początek września – połowa grudnia)

Ostateczny wybór i decyzja należą już do Ciebie.
Dobrego odbioru i do usłyszenia!

Subskrybuj. Bo czemu nie?

 

“Stitcher" Overcast 

 

oraz w Stitcher, Pocket CastsPlayerFM.

Krzysztof Kołacz

Wierzę, że każda spotkana osoba nas zmienia, dlatego powinniśmy być dla siebie przydatni. Łączę zamiłowanie do technologii i języka, pisząc o nich. Pasjonuje mnie rynek kaw specialty, w których towarzystwie lubię słuchać historii innych. Ci rozpoznają mnie po mojej pasji do marki Apple. Biegam. Często z podcastami, które stały się częścią mojego życia. #BoCzemuNie?