Krzysztof Kołacz i goście.
O technologii i nas samych.
Z dobrą kawą w tle. #BoCzemuNie?

Partnerzy technologiczni: iDream Apple Premium Reseller oraz Synology.

Apple Podcasts Spotify

NEWSLETTER

Logo newslettera

Dobrze, że jesteś!

Wiem, że subskrybując ten newsletter dajesz mi kredyt zaufania i bardzo Ci za niego dziękuję. Od ponad 13 lat zajmuję się marką Apple. Uczę, jak wykorzystać technologię, aby nam służyła. Prowadząc ten podcast i newsletter „Bo czemu nie?”. Bazując na odebranych od życia lekcjach, uczę się, jak wyciągać wnioski z błędów i budować stabilniejsze jutro. Ponadto: Biegam z wdzięczności za życie, a kawa to mój ulubiony owoc.

Ten newsletter zacząłem tworzyć w 2021 roku. Wyszukałem dla niego skomplikowaną, angielską nazwę zamiast po prostu – pisać… Jesienią 2023 roku wracam do korzeni i bardzo osobistego dzielenia się z Tobą moim doświadczeniem. Po prostu, do pisania o technologii, które kocham, odkąd pamiętam.

To moje podstawowe, piśmiennicze miejsce w sieci. Miejsce, które mnie cieszy, a Tobie ma służyć konkretną wiedzą. Bo czemu nie?


Kiedy wysyłam?

W sobotę rano.

Co wysyłam?

✍🏻 Dłuższe, felietonistyczne wydanie poświęcone sprawom około technologicznym oraz intencjonalnemu życiu.

Na zmianę z tym, co przygotowuję dla Ciebie od dawna, czyli:

  • 🔍 przegląd najciekawszych rzeczy w sieci, na które trafiłem w ostatnim czasie
  • 📲 rekomendacje narzędzi, które pomogą Ci bardziej intencjonalnie korzystać z technologii
  • 🎙 rekomendacje podcastów, filmów, seriali i książek, na które trafiłem w ostatnim czasie
  • ☕️ coś dla miłośników kaw specialty, bo w końcu jeden z formatów tego podcastu (#Przefiltrowane) jej dotyczy

Prezent powitalny i archiwum wydań

Każdy nowy subskrybent, otrzyma w mailu powitalnym link i hasło do specjalnej strony, na której zebrałem wszystkie 39. poprzednio wysłanych wydań newslettera (do sierpnia 2023 r.). Każde kolejne znajdziesz tutaj.

Dodatkowo nowi subskrybenci otrzymają narzędzie, które pozwoli wygospodarować czas na jego lekturę i skupić się na niej w pełni!

Tryb Focus bez tajemnic

Wiedząc, że sporo z Was posiada co najmniej jedno urządzenie Apple, oraz odpowiadając na Wasze liczne pytania i wątpliwości, które do mnie docierały – przygotowałem checklistę, dzięki której w zrozumiały sposób przejdziesz proces konfiguracji trybów skupienia na wszystkich urządzenia Apple, które posiadasz.

7 kroków do zrozumienia i konfiguracji trybów skupienia!

  • to najszersze i najbardziej wyczerpujące opracowanie tematu w języku polskim dostępne w sieci,
  • checklista pozwala aktywnie przechodzić przez proces konfiguracji trybów Focus, ponieważ została stworzona w narzędziu wspomagającym skuteczne działanie,
  • zawiera liczne screenshoty, które pomagają przejść przez każdy z 7 etapów rozpoczęcia przygody i świadomego korzystania z trybów skupienia na urządzeniach Apple,
  • pokazuje na konkretnych przykładach (także moich), jak można efektywnie wdrożyć korzystanie z tych funkcji w naszej codzienności i dlaczego warto to rozważyć.

A co, jeśli nie mam sprzętu Apple?

  • treść każdego z kroków została tak napisana, aby zaakcentować pewien sposób myślenia o sprzętach, które posiadamy lub nosimy w kieszeni,
  • to świetny punkt wyjścia do samodzielnego zgłębienia niektórych tematów i poszukania alternatyw na sprzęcie, z którego korzystasz.

Dziękuję za Twój czas.
Krzysztof

Logo newslettera podcastu.

Ikona wrostu przychodów.Zaufali mi:

 

Logotypy dotychczasowych partnerów.

 

Sokół Millenium.Słuchaj, gdzie chcesz:

 

Google Podcasts Overcast RSS

 

oraz na YouTube, w Stitcher, Pocket CastsPlayerFM
i pozostałych platformach podcastowych.

Krzysztof Kołacz

Od lat zajmuję się marką Apple. Uczę, jak wykorzystać technologię, aby nam służyła. Prowadzę podcast i newsletter „Bo czemu nie?”. Lubię błędy, ponieważ budują stabilniejsze jutro. Ponadto: Biegam z wdzięczności za życie, a kawa to mój ulubiony owoc.

#BoCzemuNie?