Krzysztof Kołacz i goście.
O technologii i nas samych.
Z dobrą kawą w tle. #BoCzemuNie?

Partnerzy technologiczni: iDream Apple Premium Reseller oraz Synology.

Apple Podcasts Spotify

Newsletter

”Logo

Dobrze, że jesteś!

Wiem, że subskrybując ten newsletter dajesz mi kredyt zaufania i bardzo Ci za niego dziękuję. Zrobię co w mojej mocy, aby tego zaufania nie zawieść.

W każdym wydaniu otrzymasz:

🔍 – przegląd najciekawszych rzeczy w sieci, na które trafiłem w ostatnim czasie
📲 – narzędzia i porady, które pomogą Ci bardziej intencjonalnie korzystać z technologii
🎙 – moje rekomendacje podcastów
☕️ – coś dla miłośników kawy, bo w końcu jeden z formatów tego podcastu (#Przefiltrowane) jej dotyczy

Zanim w Twoje ręce trafi pierwsze wydanie, chcę dać Ci narzędzie, które pozwoli wygospodarować czas na jego lekturę i skupić się na niej w pełni!

Tryb Focus bez tajemnic

Wiedząc, że sporo z Was posiada co najmniej jedno urządzenie Apple, oraz odpowiadając na Wasze liczne pytania i wątpliwości, które docierały do mnie w ostatnich miesiącach – przygotowałem checklistę, dzięki której w zrozumiały sposób przejdziesz proces konfiguracji trybów skupienia na wszystkich urządzenia Apple, które posiadasz!

7 kroków do zrozumienia i konfiguracji trybów skupienia!

  • to najszersze i najbardziej wyczerpujące opracowanie tematu w języku polskim dostępne w sieci,
  • checklista pozwala aktywnie przechodzić przez proces konfiguracji trybów Focus, ponieważ została stworzona w narzędziu wspomagającym skuteczne działanie,
  • zawiera liczne screenshoty, które pomagają przejść przez każdy z 7 etapów rozpoczęcia przygody i świadomego korzystania z trybów skupienia na urządzeniach Apple,
  • pokazuje na konkretnych przykładach (także moich), jak można efektywnie wdrożyć korzystanie z tych funkcji w naszej codzienności i dlaczego warto to rozważyć!

A co, jeśli nie mam sprzętu Apple?

  • treść każdego z kroków została tak napisana, aby zaakcentować pewien sposób myślenia o sprzętach, które posiadamy lub nosimy w kieszeni,
  • to świetny punkt wyjścia do samodzielnego zgłębienia niektórych tematów i poszukania alternatyw na sprzęcie, z którego korzystasz.

Przeczytaj przykładowe wydanie:

Bądźmy w kontakcie,
Krzysztof.

Logo newslettera podcastu.Ikona wrostu przychodów.Zaufali mi:

 

Logotypy dotychczasowych partnerów.

 

Sokół Millenium.Słuchaj, gdzie chcesz:

 

Google Podcasts Overcast RSS

 

oraz w Stitcher, Pocket CastsPlayerFM
i na pozostałych platformach podcastowych.

Krzysztof Kołacz

Wierzę, że każda spotkana osoba nas zmienia, dlatego powinniśmy być dla siebie przydatni. Łączę zamiłowanie do technologii i języka, pisząc o nich. Pasjonuje mnie rynek kaw specialty, w których towarzystwie lubię słuchać historii innych. Ci rozpoznają mnie po mojej pasji do marki Apple. Biegam. Często z podcastami, które stały się częścią mojego życia. #BoCzemuNie?