Krzysztof Kołacz i goście.
Rozmowy o technologii, biznesie i sporcie. #BoCzemuNie?

Apple Podcasts Google Podcasts

O PODCAŚCIE

Dziś „Bo Czemu Nie?” jest w ścisłej czołówce technologicznych podcastów w Polsce > tutaj znajdziesz cyferki | i jestem dumny, że jako twórca mogę do Was docierać z nowymi treściami na temat technologii, biznesu i sportu.

Te trzy pola tematyczne są także fundamentami mojego życia. Jako osoba od ponad 12 lat związana z branżą IT oraz Apple, a także dziennikarz, szukam ciekawych osób, które wpuszczą mnie na moment do swojego świata. Tak, abym ten świat mógł przedstawić Wam.

Ponad 120 odcinków w ciągu dwóch lat. Zaczynaliśmy we dwójkę z Rafałem, o czym posłuchasz więcej w odcinku pilotażowym #000. Podcasting zmienił naszą codzienność na dobre. Bo czemu nie? 

Skąd wzięła się nazwa?
> Życie napisało pewien scenariusz, o którym posłuchasz w odcinku #116.

> Wartości #BoCzemuNie

Spokój

Mówienie do mikrofonu stanowi dla mnie formę terapii. Przynosi spokój i spełnienie marzenia sprzed lat. Łączy kilka historii, które udało się spleść w coś, co śmiało mogę nazwać codziennością. Spokój nie ma ceny ani czasowych ram. Docierając do Waszych uszu, chcę ten spokój ze sobą nieść.

Indywidualizm

Nie podejmuję tematów, w które nie wierzę. Rozmów, których odbyć nie chcę. Współprac, które całkowicie subiektywnie, osadzam poza moim kręgiem zainteresowań. Zmieniam zdanie, jeśli uznam, że warto eksplorować nową ścieżkę.

Jakość i minimalizm

Dostarczam treści wysokiej jakości. Stawiam na konkretyzm i prostotę. Czas warto poświęcać na dialog, dlatego używam produktów takich marek, jak: Apple. Bo technologia ma być paliwem dla umysłu, a nie zabierać nam cenny czas.

Rzetelność

Rozmawiam o doświadczeniach, które mogą inspirować nas nawzajem. Stawiam na rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Rekomendując Wam produkty bądź usługi, wybieram te, których sam używam i wierzę, że niosą za sobą konkretną wartość.

Subskrybuj. Bo czemu nie?

 

“Stitcher" Overcast 

 

oraz w Stitcher, Pocket CastsPlayerFM i CastBox,
a także na YouTube.

Krzysztof Kołacz

Wprawiam tematy w ruch. Wierzę, że każda spotkana osoba nas zmienia. Łączę zamiłowanie do technologii i języka, współtworząc iMagazine. Pasjonuje mnie rynek kawy z segmentu specialty, w której towarzystwie lubię słuchać historii innych. Ci rozpoznają mnie po mojej pasji do marki Apple. Biegam. Często z podcastami, których słucham od ponad dekady. Mimo, pomimo i wbrew. #BoCzemuNie?