Krzysztof Kołacz i goście.
O technologii i nas samych.
Z dobrą kawą w tle. #BoCzemuNie?

Partnerzy technologiczni: iDream Apple Premium Reseller oraz Synology.

Apple Podcasts Spotify

#032 – Idziemy na zakupy

Odcinek poświęcony finansom osobistym. Można nawet powiedzieć, że jeden z dwóch, ponieważ zamierzamy kontynuować ten temat. Z odcinka dowiecie się między innymi tego, w jaki sposób zarządzamy swoim budżetem domowym, czym jest i na co pozwala system funduszy dedykowanych oraz jak być gotowym na prawie wszystko.

Możecie rozsiąść się wygodnie lub zacząć bieg. Życzymy dobrego odbioru! #BoCzemuNie ?

POBIERZ ODCINEK

Linkownia:

 1. Szablon budżetu domowego od Michała Szafrańskiego
 2. Strona Miłosza Bolechowskiego
 3. Świetny odcinek podcastu Connetcted
 4. Prawdziwe StandingDesk z Polski – biurka do pracy na stojąco
 5. Zespół trenerów RunnigPerformance.pl
 6. Program Android One
 7. Najważniejsze pytania finansowego minimalisty (ENG)

Prowadzący:

Montaż:

Podcast „Bo czemu nie?”:

Jeśli masz do nas jakieś pytania, pisz śmiało na kontakt@boczemunie.pl i łap nas w mediach społecznościowych.

Nie przegap kolejnych odcinków:

Kolejny odcinek już w następną środę.

Twój głos jest dla nas cenny! Oceń nas w iTunes. Jak?

Dla Ciebie to zaledwie chwila, a dla nas Twoja opinia i liczba gwiazdek mają ogromne znaczenie. Dzięki nim nasz podcast ma szanse trafić do większej liczby osób.

Aby wystawić taką opinię:

 1. Uruchom aplikację „iTunes” na komputerze Apple lub aplikację „Podcasts” na iPhone lub iPadzie. Jeśli masz komputer z systemem Windows, pobierz odpowiednią wersję stąd.
 2. Zaloguj się (Jeśli nie posiadasz swojego AppleID to załóż je – to nic nie kosztuje.), następnie w sekcji „Sklep” wyszukaj podcast „Bo czemu nie?”.
 3. Wybierz odpowiednią liczbę gwiazdek, które chcesz nam przyznać oraz napisz (lub nie) kilka słów na temat naszego podcastu. Bo czemu nie?

Dzięki takim osobom, jak Ty możemy docierać do szerszej liczby słuchaczy
i być lepiej widoczni w katalogu iTunes.

Dobrego odbioru i dzięki za każdy, pozostawiony komentarz!

5 odpowiedzi na “#032 – Idziemy na zakupy”

 1. Paweł Muzyka pisze:

  Krzysiek – porada ode mnie, z której oczywiście masz pełne prawo nie skorzystać 🙂 Aplikacja YNAB (You Need a Budget) to żywe złoto, wyższy poziom budżetowania, wart każdego z +/- 20 zł miesięcznej subskrypcji. Dzięki niej moje budżetowanie przebiega z grubsza jak u Ciebie, tzn mam kategorie planowanych wydatków, szacowane kwoty, jakie zamierzam w danym miesiącu na nie przeznaczyć, ale odpada mi konieczność wydzielania osobnych rachunków bankowych na różne rodzaje bieżących wydatków. Zgadzam się, że różne formy oszczędzania często wymagają otworzenia oddzielnego konta, ale bieżączkę trzymam na jednym ROR (jedzenie / transport / ubrania itd. Itd), a dzięki YNAB i tak widzę w jakim punkcie jestem, bo apka na tyle przejrzyście mi to wizualizuje. Zgodnie ze znakomitą zasadą „give every dollar a job”.

 2. Adabakit Ada pisze:

  Panowie, zbierałem się do napisania do Was już chyba z miesiąc 🙂 Wasz podcast jest jeden z najlepszych w polskiej sieci 🙂 Świetnie zmontowany, treściwy, z rozdziałami i to o czym mówicie jest na wysokim poziomie – Dziękuję, że nagrywacie go 🙂 Najczęściej słucham Was w samochodzie w programie Overcast na prędkości prawie 2x, wczoraj puściłem sobie w kuchni na podstawowej prędkości i …. mówicie jak ślimaki 🙂 hehe nie mogłem wytrzymać i słuchawki w uszy, prędkość na 2x i ogień 🙂 Mam jeszcze prośbę czy możecie zamieszczać w notatkach adresy www jeśli jakieś wymieniacie ? W którymś odcinku wspomnieliście o serwisie cat5.pl ale już nie powiedzieliście jak się to pisze 🙁 szukam i szukam aż wpadłem, że może cyfrą ma być 5 i bingo 🙂 Także, jak możecie to poroszę o dodawanie adresów 🙂 Po za tym szacun 🙂 Odcinek z Miłoszem Bolechowskim jak narazie jest nr 1 z Waszych nagrań 🙂 Jeszcze raz dziękuję
  Pozdrawiam
  Marcin

  • Bardzo dziękujemy! Dla takich słów i informacji zwrotnej, robimy to nie na 100 a na 200%! 🙂 Dobra wiadomość: Nie zamierzamy przestać. #BoCzemuNie ?

  • Dzięki Marcin za ten komentarz. Ja też już nie potrafię słuchać żadnego podcastu na prędkości 1x 😉 Co do linków to zawsze staramy się dodawać w notatkach. Jeśli jakiegoś brakuje, to śmiało pisz komentarz pod odcinkiem, a na pewno poprawimy 😃

   Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Logo newslettera podcastu.

Ikona wrostu przychodów.Zaufali mi:

 

Logotypy dotychczasowych partnerów.

 

Sokół Millenium.Słuchaj, gdzie chcesz:

 

Google Podcasts Overcast RSS

 

oraz na YouTube, w Stitcher, Pocket CastsPlayerFM
i pozostałych platformach podcastowych.

Krzysztof Kołacz

Od lat zajmuję się marką Apple. Uczę, jak wykorzystać technologię, aby nam służyła. Prowadzę podcast i newsletter „Bo czemu nie?”. Lubię błędy, ponieważ budują stabilniejsze jutro. Ponadto: Biegam z wdzięczności za życie, a kawa to mój ulubiony owoc.

#BoCzemuNie?