Krzysztof Kołacz i goście.
O technologii i nas samych. #BoCzemuNie?

Partner technologiczny: iMAD.pl.

Apple Podcasts Spotify

#083 – Konsumpcja treści

W jaki sposób i dlaczego zmieniliśmy nasze podejście do konsumowania rozmaitych treści na naszych urządzeniach?

Na to i inne pytania związane nie tylko z produktywnością, ale nawet bardziej z higieną informacji, odpowiadamy w 83. odcinku. #BoCzemuNie ?

POBIERZ ODCINEK

Linkownia:

 1. Aplikacja/ usługa „Instapaper”:
 2. Aplikacja/ usługa „Feedly”
 3. Aplikacja „Reeder” dla iOS
 4. Aplikacja „Nuzzel”
 5. Forum YesWas Podcast
 6. Forum polskich wieżowców
 7. Patreon Miłosza Bolechwoskiego
 8. Ograniczona funkcjonalność baterii producentów trzecich
 9. Nozbe poszukuje designera!

Prowadzący:

Montaż:

Podcast „Bo czemu nie?”:

Jeśli masz do nas jakieś pytania, pisz śmiało na kontakt@boczemunie.pl i łap nas w mediach społecznościowych.

Nie przegap kolejnych odcinków:

Kolejny odcinek już w następną środę.

Twój głos jest dla nas cenny! Oceń nas w iTunes. Jak?

Dla Ciebie to zaledwie chwila, a dla nas Twoja opinia i liczba gwiazdek mają ogromne znaczenie. Dzięki nim nasz podcast ma szanse trafić do większej liczby osób.

Aby wystawić taką opinię:

 1. Uruchom aplikację „iTunes” na komputerze Apple lub aplikację „Podcasts” na iPhone lub iPadzie. Jeśli masz komputer z systemem Windows, pobierz odpowiednią wersję stąd.
 2. Zaloguj się (Jeśli nie posiadasz swojego AppleID to załóż je – to nic nie kosztuje.), następnie w sekcji „Sklep” wyszukaj podcast „Bo czemu nie?”.
 3. Wybierz odpowiednią liczbę gwiazdek, które chcesz nam przyznać oraz napisz (lub nie) kilka słów na temat naszego podcastu. Bo czemu nie?

Dzięki takim osobom, jak Ty możemy docierać do szerszej liczby słuchaczy
i być lepiej widoczni w katalogu iTunes.

Dobrego odbioru i dzięki za każdy, pozostawiony komentarz!

3 odpowiedzi na “#083 – Konsumpcja treści”

 1. Paweł Muzyka pisze:

  Panowie, wykorzystam Waszą platformę do skonsultowania tematu 🙂 Czy Waszym zdaniem to możliwe, by po zainstalowaniu bety iOS na iPadzie, pojawił się problem z wykrywaniem smart keyboard? Mój iPad czasem po wpięciu klawiatury przez pół minuty, minutę zachowuje się jakby jej tam nie było. Zdarza się też w drugą stronę, że rozłącza ją w trakcie pisania. Nie jest to regułą, czasem jest zupełnie okej, ale ogólnie komfort pracy bardzo się pogorszył. Teraz pytanie: czy to wada sprzętowa i po prostu zbiegła się w czasie z instalacją bety, czy jednak mógł to wywołać niestabilny system. Z góry dzięki za opinie. Pozdrawiam!

  • Czołem @Paweł – powiem tak: Mnie problemy ze SK zdarzają się od dawna, nawet na PROD wersjach. Przeważnie kończyło się to wymianą całej klawiatury i problem znikał na około 6 m-c.Ja mam iPada Pro 10,5” Spróbuj serwisować. Wymiana na nową gwarantowana (o ile jest gwarancja), bo SK jest produktem z flagą „Nienaprawialne” w rozumieniu serwisów Apple.

   Tyle mogę od siebie dodać.

  • Cześć Paweł, ja mam podobny problem. Czasem na iPadOS beta w czasie pisanie przestaje mi działać wprowadzanie tekstu ze Smart Keyboard. Natomiast nie wiem czy to taki sam problem jak Twój. U mnie jest tak, że nie pojawia się klawiatura ekranowa, więc system dalej wie, że SK jest podłączone. Nie działa tylko wprowadzanie tekstu, ale skróty klawiszowe działają. Wystarczy wtedy zrobić np ⌘a, Backspace i ⌘z i już wraca do działania.

Logo newslettera podcastu.

Ikona wrostu przychodów.Zaufali mi:

 

Logotypy dotychczasowych partnerów.

 

Sokół Millenium.Słuchaj, gdzie chcesz:

 

YouTube Overcast RSS

 

oraz w Stitcher, Pocket CastsPlayerFM
i pozostałych platformach podcastowych.

Krzysztof Kołacz

Od lat zajmuję się marką Apple. Uczę, jak wykorzystać technologię, aby nam służyła. Prowadzę podcast i newsletter „Bo czemu nie?”. Lubię błędy, ponieważ budują stabilniejsze jutro. Ponadto: Biegam z wdzięczności za życie, a kawa to mój ulubiony owoc.

#BoCzemuNie?