#EXTRA 1 z podcastem MacGadka – Get a Mac

Takiego odcinka jeszcze nie było! Dwóch prowadzących, aż trzech gości z podcastu MacGadka – do tego wszyscy są zapaleńcami nowych technologii i oczywiście lubią wyłącznie nadgryzione jabłka. W odcinku usłyszycie m.in. o naszych przewidywaniach i oczekiwaniach względem jesiennej konferencji produktowej Apple.

Ponadto wspominamy, analizujemy rynek urządzeń Apple i stawiamy się w pozycji osoby, która dopiero chciałaby zacząć przygodę z nadgryzionym jabłkiem. Czy i kiedy warto oraz co zmieniło się przez ostatnią dekadę.

Pozostaje nam zatem – w imieniu Michała, Miłosza, Maćka i naszym – serdecznie zaprosić do odcinka i życzyć dobrego odbioru! #BoCzemuNie ?

PS. Ten odcinek jest wyjątkowo długi i dla tych z Was, którym taka forma może mniej odpowiadać – dodaliśmy rozdziały – tak, aby każdy mógł swobodnie przesłuchiwać wybrane części odcinka. Obsługę rozdziałów w plikach .mp3 wspiera większość aplikacji do podcastów, a Ci którzy korzystają z bety systemu iOS 12 mają także to wsparcie w systemowych „Podcastach”.

 

POBIERZ ODCINEK

Linkownia:

 1. Goście:
  1. Michał Masłowski (@macgadka, @mmmaslov)
  2. Miłosz Staszewski (k7, @sofcik)
  3. Maciej Nowakowski (@macnow)
 2. Odcinek „Bo czemu nie?” pt. „#015 – Rower dla umysłu, czyli nasze komputery
 3. Odcinek „Bo czemu nie?” pt. „#032 – Idziemy na zakupy
 4. Odcinek „Bo czemu nie?” pt. „#034 – Budżet domowy: Od czego zaczęliśmy?
 5. Zdjęcie nagłówkowe wpisu na stronie prezentuje fragment kolekcji Apple Muzeum Polska
 6. Reklamy Apple o bezpieczeństwie

Prowadzący:

Montaż:

Podcast „Bo czemu nie?”:

Jeśli masz do nas jakieś pytania, pisz śmiało na kontakt@boczemunie.pl i łap nas w mediach społecznościowych.

Nie przegap kolejnych odcinków:

Kolejny odcinek już w następną środę.

Twój głos jest dla nas cenny! Oceń nas w iTunes. Jak?

Dla Ciebie to zaledwie chwila, a dla nas Twoja opinia i liczba gwiazdek mają ogromne znaczenie. Dzięki nim nasz podcast ma szanse trafić do większej liczby osób.

Aby wystawić taką opinię:

 1. Uruchom aplikację „iTunes” na komputerze Apple lub aplikację „Podcasts” na iPhone lub iPadzie. Jeśli masz komputer z systemem Windows, pobierz odpowiednią wersję stąd.
 2. Zaloguj się (Jeśli nie posiadasz swojego AppleID to załóż je – to nic nie kosztuje.), następnie w sekcji „Sklep” wyszukaj podcast „Bo czemu nie?”.
 3. Wybierz odpowiednią liczbę gwiazdek, które chcesz nam przyznać oraz napisz (lub nie) kilka słów na temat naszego podcastu. Bo czemu nie?

Dzięki takim osobom, jak Ty możemy docierać do szerszej liczby słuchaczy
i być lepiej widoczni w katalogu iTunes.

Dobrego odbioru i dzięki za każdy, pozostawiony komentarz!

🎙 O czym rozmawiamy?

Praktycznie i na luzie o gadżetach, produktywności oraz upraszaczaniu gdzie tylko się da. Bo czemu nie? Zapraszają Krzysiek Kołacz
i Rafał Sobolewski.

#BoCzemuNie

 

 

Znajdziesz nas także w:
Spotify
PlayerFM oraz CastBox

Rafał Sobolewski

Jestem pasjonatem technologii i praktycznego oraz produktywnego jej wykorzystania w codziennym życiu. Na codzień realizuje swoje zamiłowania w „Nozbe”, jako Manager Produktu, gdzie wraz z zespołem propaguje nowoczesne metody GTD oraz pracy w modelu #NoOffice. Po godzinach zajmuję się fotografią mobilną #ShotOniPhone oraz nagrywam ten podcast.

Krzysztof Kołacz

Dbam o to, aby potrzeby i wizje klientów, znajdywały porozumienie z biznesem w postaci wysokiej jakości oprogramowania. Łączę zamiłowanie do nowych technologii i języka, współtworząc iMagazine. Kocham pracować z ludźmi, a ci rozpoznają mnie po mojej pasji do marki Apple. Staram się doskonalić, jako mówca publiczny w Toastmasters International. Biegam. Często z podcastami, których słucham od ponad dekady. Zrzuciłem prawie 45 kg i jestem z tego dumny. Staram się przekraczać własne granice. Mimo, pomimo i wbrew. #BoCzemuNie? #DoMore!